ZHURNAL.MK ZHURNAL.KS ZHURNAL.AL
LSDM pro një njësie zgjedhore, BDI kundër
Ballkani, sërish “korridor” refugjatësh drejt Perëndimit

 

Kronika
Vidhen stoli ari në një shtëpi në Gostivar
ari_2.jpg

Gostivar, 15 dhjetor- Autorë të panjohur kanë hyrë në shtëpinë e F.H (45) nga Gostivari dhe kanë marrë disa stoli ari me vlerë prej rreth tre mijë euro.

Sipas SPB Tetovë, vjedhja ka ndodhur dje në një shtëpi në rrugën "Nikolla Parapunov" në Gostivar, mes orës 11 e 30 minuta dhe orës 23 e 30 minuta.

Policia punon në zbardhjen e tërësishme të rastit dhe për zbulimin e autorëve

 

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 15.12.2017, 12:26  | L.E. | 1,415 i lexuar

 

© ZHURNAL.mk

MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA
AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"
Fon: 02 3217 815, E-mail: info @ zhurnal.mk
© 2018 Agjencia e lajmeve "ZHURNAL"
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara. Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.
 
<