ZHURNAL.MK ZHURNAL.KS ZHURNAL.AL
LSDM pro një njësie zgjedhore, BDI kundër
Ballkani, sërish “korridor” refugjatësh drejt Perëndimit

 

Kronika
Përfshihet nga zjarri një kompani në Shkup 
zjarr_3.jpg

 

Shkup, 15 dhjetor- Në orët e vona pasmesnate rreth orës 02:30 një zjarr ka përfshirë një ndërtesë në rrugën "Nikolla Tesla" në Shkup, transmeton Zhurnal. 

Zjarri ka shpërthyer në ndërtesën në të cilën kanë qenë zyrat e një kompanie ndërtimi "Dabar". Ekipet e zjarrfikësve kanë lokalizuar zjarrin, ndërsa arsyet e shpërthimit të zjarrit ende nuk dihen. 

Gjatë ditës së sotme pritet të bëhet inspektim në vendin e ngjarjes.

 

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 15.12.2017, 11:13  | L.E. | 1,399 i lexuar

 

© ZHURNAL.mk

MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA
AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"
Fon: 02 3217 815, E-mail: info @ zhurnal.mk
© 2018 Agjencia e lajmeve "ZHURNAL"
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara. Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.
 
<