« INSIDE » Ligj ka, shteti nuk e zbaton, si pasojë rritet numri i Recidivistëve
« Analizë » Davosi i Zvicrës, "arena" ku do të diskutohet edhe "fati" ekonomik e politik i Maqedo..
Gallup: Vetëm 45 % e qytetarëve të Maqedonisë kanë besim në politikat e presidentit T..
Më pak para për vajtje-ardhjet e deputetëve në Parlament
Përleshje fizike mes disa të rinjëve në autobusin me nr. 65 në Hasanbeg
busii_3.jpg

 

Shkup, 15 dhjetor- Katër adoleshentë janë rrahur nga persona të panjohur të moshës prej 15 deri 18 vjet në autobusin me numër 65 të NQP Shkup, transmeton Zhurnal. 

E.N. (36) ka denoncuar rastin se djali i tij 15 vjeçar deri sa ka qenë në autobusin me numër 65 të NQP Shkup me relacion prej Qendrës Transportuese Shkup deri në fshatin Stajkovcë, në ndalesën në Hasanbeg persona të panjohur kanë hyrë në autobus dhe në katin e dytë kanë filluar ta sulmojnë fizikisht djalin e tij dhe më pas edhe shokët e tij. Djali 15 vjeçar ka marrë lëndime dhe është dërguar në spitalin "Sveti Naum Ohridski". 

Po ndërmirren gjitha masat për zbardhjen e plotë të rastit. 

 

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 15.12.2017, 10:50  | L.E. | 1,217 i lexuar

 

© ZHURNAL.mk

MË TË LEXUAR
31 vjeçarja nga Kërçova vdes gjatë lindjes në një spital privat
Nuhiu: Kundër atyre që nxisin urrejtje nacionale do të ketë masa adekuate
Vrasje e re sonte në Çair, ja në cilën lagje
Fjalët e para të Vuçiqit në Kosovë: Duam paqe me shqiptarët
Granit Shala i zbulon të dashurin Linda Morinës: Meret me politikë
 

 


MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


Shkup, R. Maqedonisë
Fon: 02 3217 815
E-mail: info @ zhurnal.mk

maqedoniakosovashqiperiabotaekonomikronikasportkultureshowbizteknologji
© 2018 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.