Ekspertët: Zaev përgatit terrenin për dështim eventual
« Ish presidenti i Këshillit Europian » Rompoj: Ballkani perëndimor rrezikohet nga lufta
Në korrik Maqedonia merrë ftesë, por nuk do të jetë anëtare e NATO-s?!
“Në luftën e Perëndimit me Rusinë, Ballkani do të jetë fushëbeteja”
Hidhet nga vetura që lëvizte me shpejtësi, duke dashur t’i ikte forcave të rendit (Video)
vetura_1.jpg

Shoferja e paemëruar ka vozitur me shpejtësi të lartë nëpër një autostradë të Kalifornisë së Shteteve të Bashkuara, para se të hidhej nga vetura, duke dashur të ikte me vrap.

Mirëpo, atë e kanë ndaluar forcat e rendit dhe derisa i mbanin armët te koka i vunë prangat, për ta marrë në mbajtje, transmeton Telegrafi.Gjatë kohës sa po ndiqej, ajo ka shpejtuar deri në 150 kilometra në orë, duke rrezikuar të shkelte disa të pastrehë, që iu kaloi pranë.

Nuk është bërë e ditur se çfarë shkeljesh ka bërë, por pritet që së shpejti të ketë deklaratë zyrtare.

 

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 14.12.2017, 09:51  | L.E. | 957 i lexuar

 

© ZHURNAL.mk

MË TË LEXUAR
Tragjedi në Tetovë, ndahet nga jeta i riu Fatos Islami
Surpriza e hidhur e Macron për Ballkanin
Ekspertët: Zaev përgatit terrenin për dështim eventual
Përfaqësimi i shqiptarëve në dogana, zv.drejtori Buçi: Punojmë në rritjen e përqindjes dhe avancimit
Vijojnë shumë ditë pushimi, ja lista
 

 


MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


Shkup, R. Maqedonisë
Fon: 02 3217 815
E-mail: info @ zhurnal.mk

maqedoniakosovashqiperiabotaekonomikronikasportkultureshowbizteknologji
© 2018 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.