ZHURNAL.MK ZHURNAL.KS ZHURNAL.AL
LSDM pro një njësie zgjedhore, BDI kundër
Ballkani, sërish “korridor” refugjatësh drejt Perëndimit

 

Auto
MINI bëhet me logo të re (Foto)
minii.jpg

Brendi i automobilave britanik, i cili është në pronësi të grupit BMW, është bërë me logo të re.

Logoja e re prezanton riinterpretimin dydimensional të emblemës aktuale 3D.

Prodhuesi sqaron se dizajni i ri i kombinimit të vlerave tradicionale të markave nënkupton edhe futjen e modelit të rrymës, dhe tashmë ne mund ta shohim atë në MINI Electric, i prezantuar në fund të vitit 2017.

Siç ka njoftuar prodhuesi i ri, një logo e re do të përdoret në të gjitha modelet MINI nga marsi 2018.

 

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 14.12.2017, 16:05  | L.E. | 856 i lexuar

 

© ZHURNAL.mk

MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA
AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"
Fon: 02 3217 815, E-mail: info @ zhurnal.mk
© 2018 Agjencia e lajmeve "ZHURNAL"
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara. Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.
 
<