« INSIDE » Ligj ka, shteti nuk e zbaton, si pasojë rritet numri i Recidivistëve
« Analizë » Davosi i Zvicrës, "arena" ku do të diskutohet edhe "fati" ekonomik e politik i Maqedo..
Gallup: Vetëm 45 % e qytetarëve të Maqedonisë kanë besim në politikat e presidentit T..
Më pak para për vajtje-ardhjet e deputetëve në Parlament
Andy Rubin ka shitur 50 mijë njësi të Essential Phone
andy.jpg

Telefoni i Andy Rubin – Essential Phone ka disa specifika mbresëlënëse dhe një çmim shumë joshës që nga fillimi i nëntorit. Por me kompaninë që nuk zbulon ndonjë shifër shitjesh zyrtarisht ne duhet të mbështetemi në burime të tjera për të ditur se sa njerëz në fakt morën PH-1.

Aplikacioni “The Essential Camera” sapo ka tejkaluar shenjën prej 10,000 – 50,000 në dyqanin e Google Play dhe tani bie në kategorinë 50,000 – 100,000. Kjo u kap në reddit nga përdoruesi where_else, i cili pasoi me numra në lidhje me aplikacionet tjera Essential – Shërbimet dhe Burimet. Ata janë ende në rangun e mëparshëm, që do të thotë që Google ende duhet të azhurnojë statistikat.

Në muajin shtator, hulumtuesit parashikuan se Essential shiti vetëm 5.000 njësi. Numri ka shumë të ngjarë të përmirësohet pas marrëveshjeve të shumta, duke përfshirë një pako me kamerën prej 360 gradësh.

Tani për tani Essential PH-1 mund të blihet në BestBuy për $ 500, nga 700 $ – s aka qenë vlera origjinale.

 

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 14.12.2017, 15:20  | L.E. | 401 i lexuar

 

© ZHURNAL.mk

MË TË LEXUAR
31 vjeçarja nga Kërçova vdes gjatë lindjes në një spital privat
Nuhiu: Kundër atyre që nxisin urrejtje nacionale do të ketë masa adekuate
Vrasje e re sonte në Çair, ja në cilën lagje
Fjalët e para të Vuçiqit në Kosovë: Duam paqe me shqiptarët
Granit Shala i zbulon të dashurin Linda Morinës: Meret me politikë
 

 


MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


Shkup, R. Maqedonisë
Fon: 02 3217 815
E-mail: info @ zhurnal.mk

maqedoniakosovashqiperiabotaekonomikronikasportkultureshowbizteknologji
© 2018 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.