ZHURNAL.MK ZHURNAL.KS ZHURNAL.AL
LSDM pro një njësie zgjedhore, BDI kundër
Ballkani, sërish “korridor” refugjatësh drejt Perëndimit

 

Kronika
Rrahet para nxënësve një mësuese në Batincë
133788547.jpg

Shkup, 13 dhjetor - A.E.(48) dje ka paraqitur se paradite, derisa ka mbajtur mësim në Shkollën fillore në fshatin Batincë, në kabinet ka ardhur A.J.(58) dhe ka filluar ta ofendojë, e më pas edhe e ka sulmuar fizikisht, duke e goditur me shuplakë në fytyrë.

Siç kumtoi policia, A.E. ka marrë lëndime të dukshme.

Po punohet në zbardhjen e plotë të rastit.

 

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 13.12.2017, 12:29  | Z.H. | 2,789 i lexuar

 

© ZHURNAL.mk

MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA
AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"
Fon: 02 3217 815, E-mail: info @ zhurnal.mk
© 2018 Agjencia e lajmeve "ZHURNAL"
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara. Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.
 
<