Ekspertët: Zaev përgatit terrenin për dështim eventual
« Ish presidenti i Këshillit Europian » Rompoj: Ballkani perëndimor rrezikohet nga lufta
Në korrik Maqedonia merrë ftesë, por nuk do të jetë anëtare e NATO-s?!
“Në luftën e Perëndimit me Rusinë, Ballkani do të jetë fushëbeteja”
Toyota tregon një pjesë që do ta ketë modeli i ri Avalon (Foto)
VVVV.jpg

Pasi lansoi modelin Camry dhe është duke mbledhur përfitimet nga kjo makinë shumë e pëlqyer, Toyota nuk po humbë dhe nisi punën për modelin e ri Avalon.

Gjenerata e peste e kësaj njësie, që pritet të lansohet në fillim të vitit që vjen, duhet të jetë shumë e fuqishme, pasi është thënë se do të jetë rival i BMW 5 Series, transmeton Telegrafi.

Megjithëse nuk dihet struktura që ka dhe me çfarë fuqie do të lëvizë, kompania Toyota ka postuar një imazh, ku shihet vetëm një pjesë e kësaj veture.

Drita e përparme dhe njëra pjesë e grillit, janë të gjitha që shihen te kjo makinë, që besohet se do të jetë e gjerë dhe e lartë, për të lëvizur në të gjitha terrenet.

 

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 12.12.2017, 09:57  | L.E. | 389 i lexuar

 

© ZHURNAL.mk

MË TË LEXUAR
Tragjedi në Tetovë, ndahet nga jeta i riu Fatos Islami
Surpriza e hidhur e Macron për Ballkanin
Ekspertët: Zaev përgatit terrenin për dështim eventual
Përfaqësimi i shqiptarëve në dogana, zv.drejtori Buçi: Punojmë në rritjen e përqindjes dhe avancimit
Vijojnë shumë ditë pushimi, ja lista
 

 


MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


Shkup, R. Maqedonisë
Fon: 02 3217 815
E-mail: info @ zhurnal.mk

maqedoniakosovashqiperiabotaekonomikronikasportkultureshowbizteknologji
© 2018 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.