ZHURNAL.MK ZHURNAL.KS ZHURNAL.AL
LSDM pro një njësie zgjedhore, BDI kundër
Ballkani, sërish “korridor” refugjatësh drejt Perëndimit

 

Bota
Akajed Ullah: Shpërthimi në Nju Jork, hakmarrje për Palestinën
net12n-2-web.jpg

Ai para hetuesve ka pranuar se sulmin e kishte kryer si hakmarrje për viktimat e fundit të sulmeve izraelite ndaj palestinezëve. 27-vjeçari nga Bangladeshi është mbështetës i organizatës terroriste “Shteti Islamik”.

Pas shpërthimit, ku u plagosën katër persona, presidenti amerikan, Donald Trump, propozon ashpërsim të mëtejshëm të ligjeve për migracionin dhe mbrojtjen e kufijve. Trump kërkon vendosjen e dënimit me vdekje për terroristët.

 

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 12.12.2017, 18:28  | T.E. | 852 i lexuar

 

© ZHURNAL.mk

MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA
AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"
Fon: 02 3217 815, E-mail: info @ zhurnal.mk
© 2018 Agjencia e lajmeve "ZHURNAL"
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara. Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.
 
<