Më në fund Kallashi publikon fotografi me të dashurin, ai nuk është shqiptar (Foto)
showbiz
Më në fund Kallashi publikon fotografi me të dashurin, ai nuk është shqiptar (Foto)

Më në fund Kallashi publikon fotografi me të dashurin, ai nuk është shqiptar (Foto)

Donjeta Kosumi e njohur në publik si vallëtare dhe këngëtare me emrin Kallashi, duket se e ka gjetur dashurinë e jetës së saj. 

Kallashi ka publikuar një fotografi ku shihet në përqafimin e një mashkulli, ndërsa shumë komentues e kanë uruar për lidhjen e re, transmeton Magazina.al

Nga ajo që ka lën të kuptohet Kallashi nga lidhja e saj, dihet se ai nuk është shqiptarë, ndërsa fytyren ja ka mbululuar. “Ska rendësi, nëse nukë ishte Shqipetar, ai kishte ndëgjuar për kallash”, ka shkruar Kallashi në fotografinë e publikuar.

Gjithsesi kohët e fundit Kallashi ka paralajëmruar se do të largohet nga jeta publike, e duket se kjo qenka arsyeja.

© ZHURNAL 12.12.2017, 15:46 | L.E. | 6,390 I LEXUAR
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."