Ekspertët: Zaev përgatit terrenin për dështim eventual
« Ish presidenti i Këshillit Europian » Rompoj: Ballkani perëndimor rrezikohet nga lufta
Në korrik Maqedonia merrë ftesë, por nuk do të jetë anëtare e NATO-s?!
“Në luftën e Perëndimit me Rusinë, Ballkani do të jetë fushëbeteja”
Bugatti kërkon të kthehen prapa të gjitha makinat Chiron të shitura në dy vitet e fundit (Foto)
bugattii.jpg

Mbështetësja e karriges së shoferit në modelit Chiron, ka bërë që kompania Bugatti të kërkojë t’i kthehen prapa të gjitha makinat e prodhuara në dy vitet e fundit.

Raportohet se mbajtëset e mbështetëseve po lakohen, duke e detyruar shoferin të ndryshojë pozicionin, transmeton Telegrafi.Megjithëse nuk është shkaktuar ndonjë aksident, po që se ndodhë gjatë vozitjes, ka frikë se nuk mund të shmanget më e keqja.

Kompania do të kujdeset që t’i transportojë 74 makinat që janë në treg, ndërsa pjesa tjetër e edicionit prej 500 njësive, që ende nuk janë shpërndarë, nuk pritet ta kenë këtë problem. 

 

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 12.12.2017, 14:54  | L.E. | 481 i lexuar

 

© ZHURNAL.mk

MË TË LEXUAR
Tragjedi në Tetovë, ndahet nga jeta i riu Fatos Islami
Surpriza e hidhur e Macron për Ballkanin
Ekspertët: Zaev përgatit terrenin për dështim eventual
Përfaqësimi i shqiptarëve në dogana, zv.drejtori Buçi: Punojmë në rritjen e përqindjes dhe avancimit
Vijojnë shumë ditë pushimi, ja lista
 

 


MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


Shkup, R. Maqedonisë
Fon: 02 3217 815
E-mail: info @ zhurnal.mk

maqedoniakosovashqiperiabotaekonomikronikasportkultureshowbizteknologji
© 2018 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.