« Sopoti » Pollozhani: Sa është i rëndësishëm dëmshpërblimi, aq i rëndësishëm është edhe zbulimi..
« Analizë » Pranvera e "nxehtë" e VMRO-së, test për Mickoskin si lider
Ja sa nga bisedat e dëgjuara nga PSP kanë qenë private
Athina i solli paktin Shkupit, çfarë do të sjell Kotzias
Miloshoski: Dorëheqja e Gruevskit do pranohet sepse e paralajmëroi si të pakthyeshme
antonio-milososki2-640x427.jpg

Shkup, 10 dhjetor - "Sot do pranohet dorëheqja e Nikolla Gruevskit sepse kryetari e paralajmëroi atë si të pakthyeshme, sot do të vërtetohet edhe rendi i ditës për kongresin që pritet të mbajmë më 23 dhjetor, do mundohemi që sot të vërtetojmë dhe afatin për dorëzimin e kandidaturave për zgjedhjen e kryetarit të ri të partisë", kështu ka deklaruar Antonio Miloshoski, transmeton Zhurnal.mk

Ai ka shtuar se kandidaturat duhet të dorëzohen më së voni 12 ditë para mbajtjes së kongresit që të plotësohen të gjitha kushtet standard statusit të partisë.

 

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 10.12.2017, 18:44  | T.E. | 3,110 i lexuar

 

© ZHURNAL.mk

MË TË LEXUAR
« SPECIALE » Që të flejë i qetë Almiri, Bobani duhet të jetë prapa grilave (Video)
Bora befason Maqedoninë, ja ku bie për momentin
HESHTJA E 90 SEKONDAVE! Kur prokurori merr në mbrojtje vrasësin
Ja sa nga bisedat e dëgjuara nga PSP kanë qenë private
Përleshje në Qeverinë Zaev, dy gra janë përplasur fizikisht
 

 


MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


Shkup, R. Maqedonisë
Fon: 02 3217 815
E-mail: info @ zhurnal.mk

maqedoniakosovashqiperiabotaekonomikronikasportkultureshowbizteknologji
© 2018 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.