« SPECIALE » Që të flejë i qetë Almiri, Bobani duhet të jetë prapa grilave (Video)
« Pranverë pa drejtësi » Mijëra protestues për Almirin, "Pa drejtësi ska qetësi"
Venediku "kërcnim" për ligjin e gjuhëve, Zhurnal zbulon marrëveshjen LSDM-BDI
« Skandaloze » Babai i Almirit: Joveski na tha kot e keni, mos u mundoni
Nis projekti për mbështetjen e Regjistrimit Civil dhe sigurinë e dokumenteve
vet-euml-vendosje-sot-pritet-t-euml-b-euml-j-euml-publike-dokumentet-p-euml-r-gjykat-euml-n-speciale_hd-780x439.jpg

Prishtinë, 22 nëntor - Ministria e Punëve të Brendshme organizon ceremoninë e hapjes fillestare të Projektit të Binjakëzimit “Mbështetje për Regjistrimin Civil dhe sigurinë e dokumenteve”.

Sipas njoftimit për media, në këtë ceremoni do të flasin ministri i Punëve të Brendshme, Flamur Sefaj, Nataliya Apostolova, shefe e Zyrës së BE-së në Kosovë, Gerrie Willems, ambasadore e Holandës në Kosovë dhe Bekim Hoxha, drejtor i Përgjithshëm i Agjencisë për Regjistrim Civil.

Ceremonia do të mbahet sot në objektin  Ministrinë e Punëve të Brendshme.

 

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 22.11.2017, 09:20  | Xh.I. | 258 i lexuar

 

© ZHURNAL.mk

MË TË LEXUAR
Venediku "kërcnim" për ligjin e gjuhëve, Zhurnal zbulon marrëveshjen LSDM-BDI
« VIDEO » Osmani e bën "hor" VMRO-në, jeni kundër gjuhës time andaj jeni në këtë hall që jeni
« Skandaloze » Babai i Almirit: Joveski na tha kot e keni, mos u mundoni
Volkswagen Golfi i ri benzinë shpenzon sa një dizel
« Pranverë pa drejtësi » Mijëra protestues për Almirin, "Pa drejtësi ska qetësi"
 

 


MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


Shkup, R. Maqedonisë
Fon: 02 3217 815
E-mail: info @ zhurnal.mk

maqedoniakosovashqiperiabotaekonomikronikasportkultureshowbizteknologji
© 2018 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.