Zaev: Nuk do ketë rekonstruim të qeverisë
Shkupi thyen rekordin për ndotjen e ajrit
Zaevi i drejtohet Ramës në shqip “Faleminderit Edi”
« INSIDE » Shteti pa mekanizma për mbrojtjen e kriminalitetit në rrjetet sociale!?
Enterieri modern i modelit serik më të shpejtë në botë
modern.jpg

Ky është enterieri modern i modelit i cili mund të jetë më i shpejtë se Chiron i Bugattit.

Fjala është për Hennessey Venom F5 me kapacitet prej 1,600 kuajfuqi i cili është prezantuar në fillim të këtij muaji në panairin e veturave SEMA, në Las Vegas, transmeton Koha.net. Tani, për herë të parë janë publikuar fotografitë e enterierit të këtij modeli më të shpejtë në botë.

Siç mund të shohim nga fotografitë, të gjitha informacionet shoferi do të mund t’i marrë nga instrument-tabela digjitale e vendosur në timon dhe në dispozicion ka edhe një ekran të vendosur në mes.

Natyrisht, i gjithë enterieri është i kombinuar me lëkurë Alcantara dhe disa elemente nga fibra të karbonit.

 

Loading...
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 22.11.2017, 15:17  | L.E. | 576 i lexuar

 

© ZHURNAL.mk

MË TË LEXUAR
Zaevi i drejtohet Ramës në shqip “Faleminderit Edi”
Bastisje në shtëpinë e  Elizabeta Kançeska Milevska
E enjtja e ardhshme ditë jopune
Ndodh edhe kjo: Përplasen në xhirime Mahmut Ferati dhe Shaqir Cërvadiku (Video)
Demiri: Në këtë rikonstruim nuk do të ketë as fitues as humbës
 

 


MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


Shkup, R. Maqedonisë
Fon: 02 3217 815
E-mail: info @ zhurnal.mk

maqedoniakosovashqiperiabotaekonomikronikasportkultureshowbizteknologji
© 2017 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.