« SPECIALE » Që të flejë i qetë Almiri, Bobani duhet të jetë prapa grilave (Video)
« Pranverë pa drejtësi » Mijëra protestues për Almirin, "Pa drejtësi ska qetësi"
Venediku "kërcnim" për ligjin e gjuhëve, Zhurnal zbulon marrëveshjen LSDM-BDI
« Skandaloze » Babai i Almirit: Joveski na tha kot e keni, mos u mundoni
« Esnafi Çarshisë viziton Ganiun » Bëhu shërbëtor i popullit
1_242.jpg

Shkup, 22 nëntor - Esnafi i Çarshisë së Shkupit dje realizuan takim me kryetarin e sapozgjedhur të Komunës së Çairit Visar Ganiun. Esnafi i Çarishtë kryetarit të ri i uruan shëndet dhe mbarësi në mandatin katër vjeçar ku me theks të veçant ia bënë me dije që të jetë shërbëtor i popullit.

"I uruam shëndet e suksese në detyrën e re si shërbetor i popullit dhashtë zoti të jetë i suksesshëm e të kemi bashkëpunim të ndërsjelltë për realizimin e projekteve në komunën e Çairit e sidomos në Çarshi. U ndamë me shpresë se do realizojmë së bashku punët e Çarshise e do të koordinohemi për punët që na presin në të ardhmen", ishte urata e Esnafit të Çarshisë për kryetarin Ganiu.

Nga ana tjetër Visar Ganiu tha se ai dhe ekipi i tij do të jenë në dispozicion 24 orë për gjitha nevojat e Esnafit të Çarshisë dhe kërkesat e tyre.

 

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 22.11.2017, 10:19  | Xh.I. | 1,357 i lexuar

 

© ZHURNAL.mk

MË TË LEXUAR
Venediku "kërcnim" për ligjin e gjuhëve, Zhurnal zbulon marrëveshjen LSDM-BDI
« VIDEO » Osmani e bën "hor" VMRO-në, jeni kundër gjuhës time andaj jeni në këtë hall që jeni
« Skandaloze » Babai i Almirit: Joveski na tha kot e keni, mos u mundoni
Volkswagen Golfi i ri benzinë shpenzon sa një dizel
« Pranverë pa drejtësi » Mijëra protestues për Almirin, "Pa drejtësi ska qetësi"
 

 


MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


Shkup, R. Maqedonisë
Fon: 02 3217 815
E-mail: info @ zhurnal.mk

maqedoniakosovashqiperiabotaekonomikronikasportkultureshowbizteknologji
© 2018 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.