Parashikimi i motit
maqedonia
Parashikimi i motit

Parashikimi i motit

Shkup, 22 nëntor - Moti sot në Maqedoni do të jetë me diell i shoqëruar me vranësira mesatare dhe me erë të lehtë veriperëndimore. Temperaturat do të lëvizin prej 8 deri 16 gradë Celcius.

Në Shkup dhe rrethinë moti do të jetë i ngjashëm me temperatura maksimale deri 14 në gradë Celcius.

© ZHURNAL 22.11.2017, 10:00 | Xh.I.
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."