« SPECIALE » Që të flejë i qetë Almiri, Bobani duhet të jetë prapa grilave (Video)
« Sopoti » Pollozhani: Sa është i rëndësishëm dëmshpërblimi, aq i rëndësishëm është edhe zbulimi..
« Analizë » Pranvera e "nxehtë" e VMRO-së, test për Mickoskin si lider
Ja sa nga bisedat e dëgjuara nga PSP kanë qenë private
Maqedoni, tre persona të humbur për një javë 
pol_11.jpg

Shkup, 21 nëntor- Për një javë në sektoret për punë të brendshme nëpër gjithë Maqedoninë janë paraqitur si të humbur 3 persona, një vajzë 19 vjeçare, një djal 17 vjeç dhe një burr i moshës 69 vjeçare.

Një burrë mbrëmë rreth orës 20 e ka paraqitur rastin e humbjes së vajzës së tij 19 vjeçare e cila ishte larguar nga shtëpia që në mëngjes dhe më nuk është kthyer.

Një punëtore sociale nga shtëpia e të pastrehëve ”25 maji” në Shkup dje ka paraqitur se një 17 vjeçar më 18 nëntor është larguar nga shtëpia për përkujdesjes dhe nuk është kthyer më.

Mbrëmë rreth orës 1 pas mesnate, djali e ka paraqitur babain si të humbur. Babai E.O (69) vjeç është larguar nga shtëpia me veturën ”Zastava 101” dhe nuk është kthyer më në shtëpi. Nga policia njoftojnë se janë duke hulumtuar rastet dhe apelojnë deri tek qytetarët që të paraqesin çdo rast nëse dëgjojnë ose shohin ndonjërin nga të humburit në fjalë.

 

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 21.11.2017, 15:02  | L.E. | 3,759 i lexuar

 

© ZHURNAL.mk

MË TË LEXUAR
« SPECIALE » Që të flejë i qetë Almiri, Bobani duhet të jetë prapa grilave (Video)
« Zhurnal mëson » Dorëheqja e Bilen Salijit do përshpejton procedurën e rekonstruimit të qeverisë, Drejtësinë e merrë LSDM-ja, Arsimin BDI-ja
Martohet për herë të dytë Sefer Canoski, ish bashkëshortja Lejla vajza e Velija Ramkovskit
« Lajmi i fundit » Dorëhiqet ministri i drejtësisë, Bilen Saliji
Miratohen ndryshimet në Ligjin për armë
 

 


MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


Shkup, R. Maqedonisë
Fon: 02 3217 815
E-mail: info @ zhurnal.mk

maqedoniakosovashqiperiabotaekonomikronikasportkultureshowbizteknologji
© 2018 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.