« INSIDE » Konviktet, edhe pas 20 vjetëve në mjerim
Evropa kërkon vënien në zbatim të Ligjit të Gjuhëve
Cvetanov: Burgjet në Maqedoni janë ende me shqiptarë të pafajshëm
Kusigerska anoi nga Iliqi, Jovevski të ketë kujdes
Këngëtarja shqiptare merr propozim për martesë në skenë (Foto)
propozim_1.jpg

Këngëtarja shqiptare ka marrë propozim për martesë në skenë.

Ose në shesh të burrave, siç thotë Aurela Gaçe, që do e quanim kumbarë meqë propozimika ndodhur pikërisht në skenën e AG Show ku ajo jep koncerte çdo fundjavë.

Eriola Cuka ka përjetuar çaste të mrekullueshme kur i dashuri, gjithashtu muzikant, Kristian Gusho është ulur në gjunjë me një kuti unaze në dorë.

Mos e humbisni kureshtjen e Aurela Gaçes që ka parë gjithçka nga afër, por nuk ishte vetëm ajo.

Skena kishte disa artistë, ndërsa pak metra më larg spektatorët ishin me dhjetëra, shkruan Revista Class.

“Ketij i them propozim une❤❤ live aty ne shesh te burrave (çun Vlore jo shaka). Kristian dhe Eriola , ju falenderojme per keto emocione kaq te bukura e te sinqerta qe na falët edhe ne. U plakshi bashke”, shkruan Aurela.

Ndërkaq një çast nga propozimi e ka ndarë dhe Kristiani në faqen e tij, i cili ka treguar në çdo shesh të mundshëm dashurinë për Eriolën.

“Çasti që ndryshoi gjithçka”, shkruan ai.

Ndërkohë Eriola duket e gëzuar, por dhe e befasuar. I dashuri nga Vlora e ka surprizuar!

 

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 21.11.2017, 14:56  | L.E. | 5,425 i lexuar

 

© ZHURNAL.mk

MË TË LEXUAR
Përfundon takimi mes Bilall Kasamit dhe Ziadin Selës, ja detajet
Mbaron mbledhja gjashtë orëshe e BDI-së, para Ahmetit llogari secili funksionarë
Borë dhe acarë deri në fund të muajt
Evropa kërkon vënien në zbatim të Ligjit të Gjuhëve
Era e fortë rrëzon kamionin me targa të Tetovës
 

 


MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


Shkup, R. Maqedonisë
Fon: 02 3217 815
E-mail: info @ zhurnal.mk

maqedoniakosovashqiperiabotaekonomikronikasportkultureshowbizteknologji
© 2018 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.