« Zhurnal mëson » Afrim Gashi gjatë javës takim me Zoran Zaevin, bisedime për hyrje në qeveri
Fejziu: Zgjidhja e çështjes së emrit do të qartësoj të ardhemn e Maqedonisë
« Analistët » Pas ligjit të shqipes, sfida e partive shqiptare mbetet unifikimi i veprimit politik
« Analizë » Kazani politik në Maqedoni po "zien"
Ky është 25-vjeçari nga Tetova që ndërroi jetë pasi u hodh nga çatia e shtëpisë (Foto)
djali_18.jpg

Tetovë, 20 nëntor- Një ngjarje e rëndë ka tronditur sot Tetovën ku një djalë i ri i ka dhënë fund jetës, duke u hedhur nga çatia e shtëpisë.

Sipas informatave jozyrtare Sokol I. rreth moshës 25 vjeçare i ka dhënë fund jetës tragjikisht duke u vetëflijuar.

Ende nuk ka informacione për motivet e kësaj ngjarje të rëndë. /albeu.com/

 

UPDATE: 20.11.2017 16:32:00

### 20.11.2017 14:18:00

Tragjedi në Tetovë: 25-vjeçari i ka dhënë fund jetës duke u hedhur nga çatia e shtëpisë (Foto)
tb_3.jpg

Tetovë, 20 nëntor- Një ngjarje e rëndë ka ndodhur para disa çastesh në lagjen Vardarska, afër xhamisë së Rinisë në Tetovë.

Sipas informacioneve jozyrtare një 25 vjeçar i ka dhënë fund jetës, duke u hedhur nga çatia e shtëpisë.

Menjëherë në vendngjarje kanë mbërritur shërbimet e policisë.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e rrethanave të kryerjes së këtij akti vetëflijimi, njoftoi Tetovanews.Deri më tani nuk dihen rrethanat e ngjarjes, ndërsa pritet të dalin në dritë detaje nga komunikata e policisë.

 20.11.2017, 14:18  | L.E. | 18,604 i lexuar

 

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."

 

© ZHURNAL.mk

MË TË LEXUAR
« Dokument » Talat Xhaferi mund të dekreton Ligjin e gjuhëve, ngjashëm veproi edhe Tito Petkovski në vitin 1997
Bora befason Maqedoninë, ja ku bie për momentin
Xhaferi flet shqip, Zaev dhe Ivanov ende jo!
E dini datën kur do ndryshojë ora këtë muaj?
Gjykata shpall të pafajshëm të akuzuarit e Sopotit
 

 


MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


Shkup, R. Maqedonisë
Fon: 02 3217 815
E-mail: info @ zhurnal.mk

maqedoniakosovashqiperiabotaekonomikronikasportkultureshowbizteknologji
© 2018 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.