Publikohet fotografia e enterierit të Mercedes CLS të 2018-ës (Foto)
auto
Publikohet fotografia e enterierit të Mercedes CLS të 2018-ës (Foto)

Publikohet fotografia e enterierit të Mercedes CLS të 2018-ës (Foto)

Pas publikimit të disa fotografive të modelit të Mercedesit për 2018-ën, CLS, i pakamufluar, është publikuar edhe një fotografi e re e cila tregon se si duket enterieri i këtij modeli.

Cilësia dhe dizajni janë të një niveli shumë të lartë, gjë që e dëshmon kjo fotografi, transmeton Koha.net.Nga kjo fotografi mund të shohim se enterieri i Mercedes CLS së re përbëhet nga një instrument-tabela digjitale e madhe dhe nën të janë të vendosura katër vrimave të mesme për ventilim.

© ZHURNAL 20.11.2017, 15:08 | L.E.
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."