« SPECIALE » Që të flejë i qetë Almiri, Bobani duhet të jetë prapa grilave (Video)
« VIDEO » Sinani: "Zaev më tinzak se Gruevski"
Pajat: Shkupi dhe Athina të shfrytëzojnë dritaren e hapur të mundësisë për zgjidhje
Edhe Lube Boshkovski këshilltarë i Zoran Zaevit, ja për çfarë do e këshillonë
Harrojini dhimbjet e shpinës dhe nyjeve me këtë recetë
toot_c18316ebdf-600x400.jpg

Ndonjëherë të qëndrosh ulur për një kohë të gjatë ose të bëni shumë punë fizike mund të shkaktojë dhimbje në shpinë dhe në nyje.

 

Në vend që të shqetësoheni për këtë, kërkoni zgjidhje natyrale për të lehtësuar dhimbjen.

 

Nëse e praktikoni recetën e mëposhtme, ndryshimet do të jenë shumë pozitive dhe brenda 2 muajve, mund t’i thoni lamtumirë dhimbjeve të tilla përgjithmonë.

 

Përpos që ky ilaç është shumë efektiv është edhe shumë i lehtë për tu përgatitur dhe madje nuk kushton shumë, transmeton Klan Kosova.

 

Përbërësit:

 

5 kumbulla të thara

 

1 fik i tharë

 

1 kajsi e tharë

 

Secili prej përbërësve ka një substancë të veçantë dhe agjentë aktivë që kur kombinohen bashkë është një kurë e mrekullueshme për këto lloj dhimbjeje.

 

Konsumoni këto ushqime çdo ditë për dy muaj. Është e dobishme si për burrat ashtu edhe gratë.

 

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 20.11.2017, 15:48  | Z.H. | 17,143 i lexuar

 

© ZHURNAL.mk

MË TË LEXUAR
Lëndohen rëndë me armë zjarri dy ushtarë të ARM-së, një shqiptarë dhe një maqedonas
BDI nuk mbështet një propozim të LSDM-së në Parlament, ja cilin
Ligji i gjuhëve, kryeparlamentarët shqiptarë "kokë më kokë" në Prishtinë
Ali Ahmeti mbledhë sot sërish "kokat" e BDI-së në selin "blu"
« VIDEO » Sinani: "Zaev më tinzak se Gruevski"
 

 


MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


Shkup, R. Maqedonisë
Fon: 02 3217 815
E-mail: info @ zhurnal.mk

maqedoniakosovashqiperiabotaekonomikronikasportkultureshowbizteknologji
© 2018 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.