« SPECIALE » Që të flejë i qetë Almiri, Bobani duhet të jetë prapa grilave (Video)
« VIDEO » Sinani: "Zaev më tinzak se Gruevski"
Pajat: Shkupi dhe Athina të shfrytëzojnë dritaren e hapur të mundësisë për zgjidhje
Edhe Lube Boshkovski këshilltarë i Zoran Zaevit, ja për çfarë do e këshillonë
Honor 6A debuton edhe në Evropë (Foto)
honor_3.jpg

Honor 6A (Kinë) ose Holly 4 (Indi) ka debutuar në Evropë, më saktësisht në Itali. Në Evropë ai do të quhet Honor 6A Pro.

Honor 6A Pro vjen me 3 GB RAM memorie dhe 32 GB memorie të brendshme me mundësi zgjerimi, pjesën e pasme nga metali, hapësirë për dy SIM kartela, si dhe me sensorin për gishtërinj, transmeton Koha.net.

Gjithashtu, 6A Pro vjen edhe me ekran 5-inç me rezolucion prej 720 pikselë, kamerën kryesore prej 13 megapikselë dhe atë të përparme prej 5 megapikselë, procesorin Snapdragon 430, si dhe me baterinë prej 3,020 mAh.

Sa i përket çmimit, Honor 6A Pro pritet të kushtojë rreth 150 euro.

 

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 19.11.2017, 09:34  | L.E. | 592 i lexuar

 

© ZHURNAL.mk

MË TË LEXUAR
Lëndohen rëndë me armë zjarri dy ushtarë të ARM-së, një shqiptarë dhe një maqedonas
BDI nuk mbështet një propozim të LSDM-së në Parlament, ja cilin
Ligji i gjuhëve, kryeparlamentarët shqiptarë "kokë më kokë" në Prishtinë
Ali Ahmeti mbledhë sot sërish "kokat" e BDI-së në selin "blu"
« VIDEO » Sinani: "Zaev më tinzak se Gruevski"
 

 


MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


Shkup, R. Maqedonisë
Fon: 02 3217 815
E-mail: info @ zhurnal.mk

maqedoniakosovashqiperiabotaekonomikronikasportkultureshowbizteknologji
© 2018 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.