Eli Fara në këtë foto e le shumë mbrapa vajzën e saj Marinën! (Foto)
showbiz
Eli Fara në këtë foto e le shumë mbrapa vajzën e saj Marinën! (Foto)

Eli Fara në këtë foto e le shumë mbrapa vajzën e saj Marinën! (Foto)

Është njëra ndër këngëtaret më të dashura shqiptare, Eli Fara e cila për vite të tëra arriti ta mbaj titullin e femrës më të bukur dhe pa ndonjë ndërhyrje kirurgjikale.

Karrierën e saj Eli e ka ndërtuar me punë, por për vajzën e saj nuk mund të themi se ka bërë ndonjë gjë të madhe përveç ca fotove provokative të cilat i hedh nëpër rrjetet sociale.

Marina Fara, e bukur po, por jo aq sa e ëma e saj Eli Fara. E këtë na e dëshmon më së miri kjo foto të cilën do e shihni më poshtë e të cilën e ka nda me ndjekësit e saj në instagram Eli Fara.

Ndërsa foton e shoqëron me emrin e së bijës dhe e shoqëron me një zemër, shkruan “Kosovarja”.Por, e gjithë vëmendja e ndjekësve të Elit, ishte te këngëtarja më shumë se sa te e bija e saj, e cila dukej bukur por jo sa Eli.

© ZHURNAL 18.11.2017, 09:25 | L.E.
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."