Engjellusha shfaqet përvëluese, vëmendjen e merr fustani i saj!
showbiz
Engjellusha shfaqet përvëluese, vëmendjen e merr fustani i saj!

Engjellusha shfaqet përvëluese, vëmendjen e merr fustani i saj!

Nuk iu desh shumë kohë që të marr famë dhe vëmendje, krejt kjo falë nënës së saj, Shyhrete Behlulit.

Duke qenë se rrjedh nga një familje artistësh edhe Engjëllusha i hyri industrisë muzikore.

Ëngjëllusha përveç me projekte muzikore, ajo shpesh komentohet edhe për jetën private të saj.

Së fundmi ajo ka postuar në rrjetin social Instagram një fotografi, ku shihet e rregulluar mirë dhe e veshur në një fustan të verdhë, ndërsa ajo që bie në sy janë varëset dhe unazat prej ari.

© ZHURNAL 17.11.2017, 16:29 | L.E.
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."