« Projektligji për noterët » Shehu: Të lihet alternativë zgjidhje për qytetarët; Mehmeti: Kemi autorizim vetëm për..
Zv.kryeministrat me paga sa të ministrave
MPB demanton: Nuk është vendosur flamuri shqiptarë në Bogorodicë
« Video » Mimi Kodheli: Ligji i gjuhëve hap rrugët euro-integruese të Maqedonisë
Zanfina tregon dashurinë e parë (Foto)
zanfina_6.jpg

Ajo publikoi fotografi me dashurinë e saj

Këngëtarja që njihet për dukjen dhe linjat e saj trupore, Zanfina Ismaili duke qenë se që nga fëmijëria është pjesë e skenës muzikore ka fansa të shumtë në mbarë trojet shqiptare.

Duke qenë e tillë, Zanfina përkujdeset që në një farë mënyre të ju qëndrojë afër atyre pëmes postimeve të shumta që bën në rrjete sociale.

Orë më parë, motra e Divës, Adelina Ismailit, Zanfina ka publikuar dy fotografi në Instastory, në njërën prej të cilave shihet sëbashku me dashurinë e saj të parë.

Kështu të paktën kuptohet nga mbishkrimi që i ka lënë fotografisë vetë këngëtarja për grimeren e njohur Sellma Kasumoviq, me të cilën shihet edhe në fotografi, shkruan rtv21.tv

Kujtojmë se”Sje ai mo” është projekti i fundit nga Zanfina Ismaili.

 

 

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 17.11.2017, 14:06  | L.E. | 2,521 i lexuar

 

© ZHURNAL.mk

MË TË LEXUAR
« Flet ish ministri i brendshëm » Boshkoski: Ligji i gjuhëve pjesë e konfliktit 2001 kur edhe u caktua fati i Maqedonisë
Bandat në Ekuador likuidojnë Fadil Kaçaqin dhe bashkëshorten e tij Fatimen
Pse i’u ndërrua emri gadishullit nga Ilirian në Ballkan?
Zëvendëskryeministri Osmani përmes video-mesazhit në rrjetin social Facebook iu kundërpërgjigj ambasadorit francez në Shkup (VIDEO)
Assad del nga strofulla e tij e fshehtë, viziton ushtarët në Guta
 

 


MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


Shkup, R. Maqedonisë
Fon: 02 3217 815
E-mail: info @ zhurnal.mk

maqedoniakosovashqiperiabotaekonomikronikasportkultureshowbizteknologji
© 2018 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.