« SPECIALE » Që të flejë i qetë Almiri, Bobani duhet të jetë prapa grilave (Video)
« VIDEO » Sinani: "Zaev më tinzak se Gruevski"
Pajat: Shkupi dhe Athina të shfrytëzojnë dritaren e hapur të mundësisë për zgjidhje
Edhe Lube Boshkovski këshilltarë i Zoran Zaevit, ja për çfarë do e këshillonë
Rrihet një nxënës i shkollës së mesme në stacionin e autobusit tek Banka Popullore
132952585.jpg

Shkup, 17 nëntor - Një nxënës 16-vjeçar dje është rrahur në stacionin e autobusit në afërsi të Bankës Popullore të RM-së.

Siç është theksuar në buletinin e policisë, babai i nxënësit dje në orën 15:30 në polici ka denoncuar se rreth orës 13:00, djali i tij 16-vjeçar nga fshati Pobozhje i Shkupit, nxënës në shkollën e mesme, derisa ka qenë duke pritur në stacionin e autobusit në afërsi të Bankës Popullore të RM-së, së bashku me shokët e tij, është sulmuar fizikisht nga disa persona të moshës prej 16-17 vjeçare.

Nga sulmi minoreni ka marrë lëndime të dukshme, ndërsa është ankuar edhe në dhimbje në kokë. Ndërmerren masa për gjetjen e personave.

 

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 17.11.2017, 14:48  | Xh.I. | 860 i lexuar

 

© ZHURNAL.mk

MË TË LEXUAR
Lëndohen rëndë me armë zjarri dy ushtarë të ARM-së, një shqiptarë dhe një maqedonas
BDI nuk mbështet një propozim të LSDM-së në Parlament, ja cilin
Ligji i gjuhëve, kryeparlamentarët shqiptarë "kokë më kokë" në Prishtinë
Ali Ahmeti mbledhë sot sërish "kokat" e BDI-së në selin "blu"
« VIDEO » Sinani: "Zaev më tinzak se Gruevski"
 

 


MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


Shkup, R. Maqedonisë
Fon: 02 3217 815
E-mail: info @ zhurnal.mk

maqedoniakosovashqiperiabotaekonomikronikasportkultureshowbizteknologji
© 2018 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.