« INSIDE » Konviktet, edhe pas 20 vjetëve në mjerim
Evropa kërkon vënien në zbatim të Ligjit të Gjuhëve
Cvetanov: Burgjet në Maqedoni janë ende me shqiptarë të pafajshëm
Kusigerska anoi nga Iliqi, Jovevski të ketë kujdes
Ermal Mamaqi bën për Bleonën atë që s’e bëri për askë! (Foto)
er1_24.jpg

Këtë të shtunë nikoqiri më qesharak shqiptar, për mysafire do e ketë këngëtaren Bleona Qerreti.

E Ermal Mamaqi si Ermali, s’do e lëshojë as Bleonën pa i bërë ndonjë truk.

Siç bën thuajse gjithnjë me mysafirët që fton në studio në “Xing me Ermalin”, edhe kësaj here këtu do luhet ndonjë lojë.

Ajo që mund të parashikojmë është se Ermali është shndërruar në një kamerier që do i shërbejë Bleonës.

Kurse Bleona njihet për një grua të zorshme e me teka, e kushedi sa e ka maltretuar Ermalin kësaj here.

Kjo shihet edhe në një fotografi që Bleona ka publikuar në Instagram, ku fytyra e e Ermalit tregon dhimbje. I shkreti ti ore djalë! /Prive.al

 

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 17.11.2017, 12:13  | L.E. | 9,139 i lexuar

 

© ZHURNAL.mk

MË TË LEXUAR
Përfundon takimi mes Bilall Kasamit dhe Ziadin Selës, ja detajet
Mbaron mbledhja gjashtë orëshe e BDI-së, para Ahmetit llogari secili funksionarë
Borë dhe acarë deri në fund të muajt
Era e fortë rrëzon kamionin me targa të Tetovës
Evropa kërkon vënien në zbatim të Ligjit të Gjuhëve
 

 


MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


Shkup, R. Maqedonisë
Fon: 02 3217 815
E-mail: info @ zhurnal.mk

maqedoniakosovashqiperiabotaekonomikronikasportkultureshowbizteknologji
© 2018 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.