Bora po afron, kjo është zgjidhja perfekte për veturën tuaj! (Video)
auto
Bora po afron, kjo është zgjidhja perfekte për veturën tuaj! (Video)

Bora po afron, kjo është zgjidhja perfekte për veturën tuaj! (Video)

Kjo është mënyra më e re për ti bërë ballë borës dhe ngricave në rrugë.

Instalimi i këtyre pajisjeve dimërore në veturë është shumë i thjesht. Parashihet që vetëm shoferi mund ti instaloj pajisjen e re dimërore.

Ajo nuk rreshqet dhe mund të kaloj të thella me dëborë. 

© ZHURNAL 14.11.2017, 16:18 | L.E. | 2,369 I LEXUAR
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."