Palltoja e Morena Tarakut e bukur, por, nuk do ta besoni sa kushton ajo (Foto)
showbiz
Palltoja e Morena Tarakut e bukur, por, nuk do ta besoni sa kushton ajo (Foto)

Palltoja e Morena Tarakut e bukur, por, nuk do ta besoni sa kushton ajo (Foto)

Bukuroshja Morena Taraku, vite më parë ka qenë Miss Kosova, ndërsa tani i është kthyer muzikës në të cilën rrugë po ecën mjaftë mirë, shkruan ORAinfo. Ajo njihet për bukurin dhe format e saj trupore, të cilat edhe nuk heziton që t’i ekspozoi asnjëherë.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale ku bën postime nga më të ndryshmet.

Ndërsa fotoja me pallton e saj ishte mjaftë e përfolur, sepse ishte me të vërtetë e bukur.

Por, një pallto e tillë kushton diku rreth 800 euro. 

© ZHURNAL 14.11.2017, 15:06 | L.E.
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."