Provoi të imitonte skenën nga filmi, elefanti e godet keq duke e hedhur përtokë (Video)
kuriozitete
Provoi të imitonte skenën nga filmi, elefanti e godet keq duke e hedhur përtokë (Video)

Provoi të imitonte skenën nga filmi, elefanti e godet keq duke e hedhur përtokë (Video)

I riu nga Kelara e Indisë, ka mbetur përtokë, nga elefanti të cilit provoi t’i hipte sipër.

Adoleshenti i kishte kërkuar një miku që ta filmonte, derisa imitonte skenën e filmit, ku aktori mbahet për dhëmbët e kafshës, rrotullohet dhe i vendoset në shpinë, transmeton Telegrafi.

Megjithëse mbeti pa ndjenja, atë e kanë dërguar në spital me shpejtësi dhe gjendja e tij raportohet t’i jetë kthyer normalitetit.

Njohësit e elefantëve, thonë se ai ka mundur të shpohej nga dhëmbët e kësaj kafshe të egër, që nuk heziton të sulmojë. 

© ZHURNAL 14.11.2017, 15:54 | L.E. | 1,028 I LEXUAR
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."