Besi një burrë xheloz, Xhensila publikon foto pas dushit, por ja si sillet ai (Foto)
showbiz
Besi një burrë xheloz, Xhensila publikon foto pas dushit, por ja si sillet ai (Foto)

Besi një burrë xheloz, Xhensila publikon foto pas dushit, por ja si sillet ai (Foto)

Bes Kallaku dhe Xhensila Myrtezaj janë ҫifti më i dashur për publikun tonë, shkruan ORAinfo. Ata pak javë më parë u martuan duke bërë kështu një dasmë të madhe e cila bëri shumë bujë në media.

Pas martesës padyshim ata po vazhdojnë me angazhimet e tyre.

Të dy janë shumë aktiv në rrjetet sociale, ku bëjnë postime nga më të ndryshmet.

Njëri nga postimet e Xhensilës është edhe një foto pas dushit, të cilën Besi nuk i ka bërë “like”.

A thua është ai një burrë xheloz…!?

© ZHURNAL 14.11.2017, 15:15 | L.E. | 4,157 I LEXUAR
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."