« INSIDE » Ligj ka, shteti nuk e zbaton, si pasojë rritet numri i Recidivistëve
« Zhurnal mëson » Më 11 mars Sela rikandidohet për kreun e ASH, ja emrat e nënkryetarëve të partisë
Mbështeten reformat në arsim, kërkohet përdorimi i abetares së unifikuar
Hoyt Yee: Tani është koha që të zgjidhet kontesti me emrin
Çka po e lidh Getinjon me këtë ish të burgosur (Foto)
getinjoo_1.jpg

Modeli i cili përflitet për aferat me shumë femra edhe pse i martuar dhe prind i disa fëmijëve, ai mahnit me bukurinë e tij, dhe kjo pamje mori vëmendje qysh kur ishte i burgosur, shkruan Kosovarja.

Jeremy Meeks tashmë shijon jetën në liri, duke sfiluar nëpër shumë revy të modës nëpër vende të ndryshme në botë.Si shumë të famshëm në botë edhe modeli nuk ka ngelur pa bërë tatuazhe në trup. Por ajo që bije në sy është një tatuazh te syri në formë loti. Domethënia e këtij simboli është se personi ka kaluar një kohë në burg apo edhe ndryshe se personi ka vrarë dike. Por kjo ndonjëherë vetëm ai që mban tatuazhin e di më saktë domethënien e tatuazhit. E kuptimi i tatuazhit mund të ndryshoj në varësi të faktit nëse loti është bosh apo i mbushur me ngjyrë.

E këtë simbol kemi vënë re edhe te reperi kosovarë, ajo që ndryshon nga ai i Jeremy është se reperi ka simbolin bosh. Getinjo ndoshta nuk ka kaluar në një proces jetësot sikur edhe modeli por sipas shume deklaratave ai ka treguar se ka patur një jetë të vështirë gjatë viteve sa nuk njihej apo nuk ishte kaq i famshëm sa sot. 

 

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 14.11.2017, 14:59  | L.E. | 862 i lexuar

 

© ZHURNAL.mk

MË TË LEXUAR
« Zhurnal mëson » Më 11 mars Sela rikandidohet për kreun e ASH, ja emrat e nënkryetarëve të partisë
‘Xhesika’ ka vendosur t’i ‘çmend’ meshkujt, ja me çka
Mbi 10 kandidat pretendojnë për kryeshef policie në Tetovë
Greta shfaq të pasmet e mëdha (FOTO)
Për grafitin e hartës së “Shqipërisë së Madhe” në Tetovë u dënuan 4 shqiptar, a do të dënon shteti autorët e grafitit “Vdekje për Shqiptarët”?
 

 


MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


Shkup, R. Maqedonisë
Fon: 02 3217 815
E-mail: info @ zhurnal.mk

maqedoniakosovashqiperiabotaekonomikronikasportkultureshowbizteknologji
© 2018 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.