« INSIDE » Ligj ka, shteti nuk e zbaton, si pasojë rritet numri i Recidivistëve
« Zhurnal mëson » Më 11 mars Sela rikandidohet për kreun e ASH, ja emrat e nënkryetarëve të partisë
Mbështeten reformat në arsim, kërkohet përdorimi i abetares së unifikuar
Hoyt Yee: Tani është koha që të zgjidhet kontesti me emrin
Majk do të reagojë pas këtij veprimi që Majlinda bëri me djalin! (Foto)
majk_33.jpg

Majlinda Zeka e mjaftuar nga pushimet që kaloi në një vend tejet të bukur të Turqisë, duket se është rikthyer më energjike se kurrë për t’iu përkushtuar totalisht vogëlushit Roan. 

Udhëtimin e pozimin mbi deve e përjetoi, dhe këtë nuk hezitoi t’a ndajë si moment në rrjete sociale, shkruan Kosovarja.

E meqë Roani nuk e shoqëroi në këtë udhëtim, ajo vendosi që të birit t’ia plotësojë një dëshirë të ngjashme. Mbi kurrizin e një deleje, kësaj radhe keni rastin t’a shihni vogëlushin dhe jo Majlindës e cila u shëtit në vende mbreslënëse të Turqisë mbi kurrizin e devesë.

 

Aq i këndshëm shfaqet në këtë imazh, aq sa kështu ka cilësuar edhe e ëma duke e veçuar prej të gjitha fotografive tjera që i kishte realizuar Roanit simpatik.

 

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 14.11.2017, 14:41  | L.E. | 1,964 i lexuar

 

© ZHURNAL.mk

MË TË LEXUAR
« Zhurnal mëson » Më 11 mars Sela rikandidohet për kreun e ASH, ja emrat e nënkryetarëve të partisë
‘Xhesika’ ka vendosur t’i ‘çmend’ meshkujt, ja me çka
Mbi 10 kandidat pretendojnë për kryeshef policie në Tetovë
Greta shfaq të pasmet e mëdha (FOTO)
Për grafitin e hartës së “Shqipërisë së Madhe” në Tetovë u dënuan 4 shqiptar, a do të dënon shteti autorët e grafitit “Vdekje për Shqiptarët”?
 

 


MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


Shkup, R. Maqedonisë
Fon: 02 3217 815
E-mail: info @ zhurnal.mk

maqedoniakosovashqiperiabotaekonomikronikasportkultureshowbizteknologji
© 2018 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.