« INSIDE » Ligj ka, shteti nuk e zbaton, si pasojë rritet numri i Recidivistëve
« Zhurnal mëson » Më 11 mars Sela rikandidohet për kreun e ASH, ja emrat e nënkryetarëve të partisë
Mbështeten reformat në arsim, kërkohet përdorimi i abetares së unifikuar
Hoyt Yee: Tani është koha që të zgjidhet kontesti me emrin
A do ta kishit njohur Norën pa grim? (Foto)
nora_57.jpg

Është mami më seksi e estradës e këtë e ka dëshmuar shumë herë, shkruan Kosovarja.  Në çdo paraqitje të saj ajo shfaqet shumë joshëse, duke u dhënë motiv shumë femrave që të duken bukur.

Duke qenë se është nënë, linjat e saj janë për t’u komplimentuar, e gjithashtu edhe stili dhe grimi. Rrallëherë këngëtarja është shfaqur pa grim, e që është vërtetë e vështirë që Norën ta shohim ndonjëherë në gjendje të tillë, duke e parë sa shumë e ka kujdes veten.

Sigurisht se momenti në vazhdim do ta bëjë nostalgjike atë dhe po ashtu adhuruesit e saj.

Ishte pikërisht dita kur këngëtarja u bë nënë, dhe në fotografinë e publikuar shihej pa fije grimi.

 

 

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 14.11.2017, 12:05  | L.E. | 1,139 i lexuar

 

© ZHURNAL.mk

MË TË LEXUAR
« Zhurnal mëson » Më 11 mars Sela rikandidohet për kreun e ASH, ja emrat e nënkryetarëve të partisë
‘Xhesika’ ka vendosur t’i ‘çmend’ meshkujt, ja me çka
Mbi 10 kandidat pretendojnë për kryeshef policie në Tetovë
Greta shfaq të pasmet e mëdha (FOTO)
Për grafitin e hartës së “Shqipërisë së Madhe” në Tetovë u dënuan 4 shqiptar, a do të dënon shteti autorët e grafitit “Vdekje për Shqiptarët”?
 

 


MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


Shkup, R. Maqedonisë
Fon: 02 3217 815
E-mail: info @ zhurnal.mk

maqedoniakosovashqiperiabotaekonomikronikasportkultureshowbizteknologji
© 2018 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.