Transformohet në tërësi enterieri i Jaguarit të prodhuar para 40 vitesh (Foto)
auto
Transformohet në tërësi enterieri i Jaguarit të prodhuar para 40 vitesh (Foto)

Transformohet në tërësi enterieri i Jaguarit të prodhuar para 40 vitesh (Foto)

Carlex Design nga Polonia, ka bërë transformime të mëdha në makinat Mercedes G500 dhe Ferrari F12, ndërsa së fundmi ka intervenuar në veturë më të vjetër.

Jaguar XJ, që është prodhuar më 1977, ka marrë pamje të mahnitshme të enterierit, transmeton Telegrafi.

Megjithëse pjesa e jashtme nuk kishte nevojë për ndryshime, brendësia ishte amortizuar dhe i nevojitej rregullim.

Imazhet e postuara më poshtë, tregojnë se si është gjendja saj e tanishme. 

© ZHURNAL 14.11.2017, 10:25 | L.E.
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."