« INSIDE » Ligj ka, shteti nuk e zbaton, si pasojë rritet numri i Recidivistëve
« Zhurnal mëson » Më 11 mars Sela rikandidohet për kreun e ASH, ja emrat e nënkryetarëve të partisë
Mbështeten reformat në arsim, kërkohet përdorimi i abetares së unifikuar
Hoyt Yee: Tani është koha që të zgjidhet kontesti me emrin
Çmimi marramendës i aksesorëve të Ritës në “MTV EMA”
rita_53.jpg

Të dielën u mbajt ceremonia e ndarjes së çmimeve "MTV Europe Music Awards".

Nikoqire e kësaj ceremonie ishte këngëtarja shqiptare me famë botërore, Rita Ora, shkruan lajmi.net.Rita ishte personazhi më i komentuar i mbrëmjes, më së shumti për shkak të paraqitjes së saj në tapetin e kuq, ku u shfaq e veshur me robdeshambër dhe peshqir në kokë.

Edhe pse dukej se kjo veshje e Ritës ishte si shkak i mos përgatitjes në kohë, Rita ishte e grimuar dhe bartte aksesorë.

Kur jemi tek aksesorët, Rita kishte bartur varëse dhe vathë të markës Lorraine Schwartz të punuara me gurë diamanti, kurse sipas prestigjiozes “Vogue”, çmimi i tyre ishte 8 milionë dollarë.

Përveç kësaj veshje, gjatë drejtimit të ceremonisë Rita kishte ndërruar edhe 12 palë veshje të tjera. 

 

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 14.11.2017, 10:01  | L.E. | 887 i lexuar

 

© ZHURNAL.mk

MË TË LEXUAR
« Zhurnal mëson » Më 11 mars Sela rikandidohet për kreun e ASH, ja emrat e nënkryetarëve të partisë
‘Xhesika’ ka vendosur t’i ‘çmend’ meshkujt, ja me çka
Mbi 10 kandidat pretendojnë për kryeshef policie në Tetovë
Greta shfaq të pasmet e mëdha (FOTO)
Për grafitin e hartës së “Shqipërisë së Madhe” në Tetovë u dënuan 4 shqiptar, a do të dënon shteti autorët e grafitit “Vdekje për Shqiptarët”?
 

 


MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


Shkup, R. Maqedonisë
Fon: 02 3217 815
E-mail: info @ zhurnal.mk

maqedoniakosovashqiperiabotaekonomikronikasportkultureshowbizteknologji
© 2018 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.