« DEMANT » Manojllovski për Zhurnal: Jam i lumtur në partinë time, edhe më tej mbetem BDI
Ekspertët: Zaev përgatit terrenin për dështim eventual
« Ish presidenti i Këshillit Europian » Rompoj: Ballkani perëndimor rrezikohet nga lufta
Në korrik Maqedonia merrë ftesë, por nuk do të jetë anëtare e NATO-s?!
Motrat Mustafa dalin në piknik, por vëmendjen e merr veshja e tyre! (Foto)
motratt_4.jpg

Të dashura nga publiku dhe të vlerësuara për vokalin dhe këngët e tyre, janë këto motrat Mustafa, shkruan Kosovarja.

Edhe pse shumica i njohin më shumë Sahiden e Safeten dhe së fundmi edhe Lulen, ato janë gjithsej 6 nga 8 motrat Musatafa që këndojnë.

E, së fundmi i shohim vetëm 5 nga to në një foto, të cilat janë në një vend malor.

Duket se ato kanë dal për piknik dhe të relaksohen paksa në natyrën dhe bukuritë e saj në ditët e stinës së vjeshtës.

Në këtë foto shihen Safetja, Zoja, Kumrija, Shkurta dhe Lulja.

Ndërsa foton e ka publikuar kjo e fundit në profilin e saj në facebook. Ku dhe ka arrit të merr shumë pëlqime dhe komente pozitive.

 

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 20.10.2017, 09:27  | L.E. | 26,731 i lexuar

 

© ZHURNAL.mk

MË TË LEXUAR
« Qytetarët denoncojnë » SKANDAL: Bekteshi dhe Dehari të përfshirë në biznese e mallverzime edhe me Çavkovin e të birin e tij!
Dizhon, babai therrë me thikë të birin 16 vjeçar
Tragjedi në Tetovë, ndahet nga jeta i riu Fatos Islami
I riu godet për vdekje 53 vjeçarin nga fshati Bukoviq
DioGuardi: Kemi kthyer vëmendjen e Amerikës për shqiptarët në Maqedoni
 

 


MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


Shkup, R. Maqedonisë
Fon: 02 3217 815
E-mail: info @ zhurnal.mk

maqedoniakosovashqiperiabotaekonomikronikasportkultureshowbizteknologji
© 2018 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.