Ministrat prapa "kuintave", Zaev në rolin kryesor
Procesi i integrimit është i vështirë, sepse Ballkani Perëndimorë nuk po shkëputet ng..
« Analistët » Nimic vjen në Shkup për të dëgjuar se çfarë thonë për propozimet e tij
« Analizë » Djegia e flamurit të BE-së, akt primitiv, nuk e ndal dot rrugëtimin euro-atlantik të ..
Plaçkiten një kasino dhe një barnatore në Shkup
101337779.jpg

Shkup, 20 tetor - Persona të armatosur dhe të maskuar mbrëmë kanë plaçkitur një barnatore dhe një kasino në bulevardin "Aradhat partizane" në Shkup, kumtoi MPB-ja.

S.S (30) mbrëmë në ora 19:25 në SPB-Shkup ka denoncuar se në bul. "Aradhat partizane" në barnatoren "Eurofarm" një person i armatosur me pistoletë ka kryer plaçkitje, me ç'rast ka marrë rreth 32.000 denarë. Policia ndërmerr masa për ndriçimin e rastit.  

Diçka më vonë, në orën 21;45 në SPB-Shkup ka arritur denoncim se në rr. "Aradhat partizane" në kasino "Astra" tre persona të maskuar dhe të armatosur me armë zjarri kanë kryer plaçkitje mbi të punësuarit në kasino, me ç'rast janë marrë rreth 181.500 denarë, ndërsa autorët e kanë braktisur vendin e ngjarjes. Policia po ndërmerr masa për ndriçimin e rastit. 

 

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 20.10.2017, 14:46  | Z.H. | 663 i lexuar

 

© ZHURNAL.mk

MË TË LEXUAR
Zenko me prejardhje shqiptare në Lozovë të Shtipit, gjenë familjen e tij nga Malisheva
Bëhuni gati, vjen i ftohti dhe acari
Big Mama pranë këtij mashkulli, por duart nuk i heq nga pjesa intime
Kim Kardashian mori dhuratë nga ky shqiptar pasi u bë nënë për herë të tretë
Pas fotove nudo, Bleona Qereti mbulohet dhe falë namaz (Foto)
 

 


MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


Shkup, R. Maqedonisë
Fon: 02 3217 815
E-mail: info @ zhurnal.mk

maqedoniakosovashqiperiabotaekonomikronikasportkultureshowbizteknologji
© 2018 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.