« ABUZIMI NË KULTURË S'KA FUND » Edhe komuna e Kërçovës ndan 240.000 mijë denarë shoqatës së famshme `Art` nga Tetova ..
« Analizë » Zaev dhe Gruevski nuk kanë fare dallim, e sidomos kur janë në pyetjet të drejtat e sh..
Qytetarët e Maqedonisë para shtetit janë “anëtarësuar” në BE
Rasti "Talevska", Gjykata shkelë parimin e proporcionalitetit
Alketa Vejsiu mahnitë në të kuqe, e ndalojnë në rrugë (Foto)
alketa50_1.jpg

Ajo është një nga moderatoret më të dashur atë shqiptarëve.

Për vite me rradhë në drejtoim të spektakleve më të përfolur, Alketa ka mundur të rrëmbejë zemrat e shuëm njerëzve. Pjesë e botës së muzikës, spektakleve, organizimi i dasmave, dekorimet dhe tashmë është një fashioniste.

Vejsiu ka publikuar në rrjetet sociale foto nga një set fotografik në Itali ku është parë  më në formë se kurrë.

Ndërkohë ajo ëshët ndaluar nga fansa të saj në qytetin e italian, të cilët janë shprehur të mrekulluar nga ajo që u kanë zënë sytë.

‘Mos me thuaj qe i kemi nga anet tona ata dy yjet aty’ –shkruan Alketa.

‘Po beme dhe foto bashke. ishe akoma me e bukur live’ –shkraujnë fansat e saj.

Moderatorja shqiptare nuk zhgënjen asnjëherë.

 

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 20.10.2017, 12:29  | L.E. | 2,978 i lexuar

 

© ZHURNAL.mk

MË TË LEXUAR
Pas thashethemeve për vdekjen e Sylvester Stallone, reagon vëllai i tij
« ABUZIMI NË KULTURË S'KA FUND » Edhe komuna e Kërçovës ndan 240.000 mijë denarë shoqatës së famshme `Art` nga Tetova (DOKUMENT)
Kështu e quan Bebe Rexha grimerin e famshëm shqiptar
Publikoi foto nudo të 18 vjeçares, qytetarit nga Ohri i ngritet padi penale
« Analizë » Zaev dhe Gruevski nuk kanë fare dallim, e sidomos kur janë në pyetjet të drejtat e shqiptarëve
 

 


MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


Shkup, R. Maqedonisë
Fon: 02 3217 815
E-mail: info @ zhurnal.mk

maqedoniakosovashqiperiabotaekonomikronikasportkultureshowbizteknologji
© 2018 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.