« ABUZIMI NË KULTURË S'KA FUND » Edhe komuna e Kërçovës ndan 240.000 mijë denarë shoqatës së famshme `Art` nga Tetova ..
« Analizë » Zaev dhe Gruevski nuk kanë fare dallim, e sidomos kur janë në pyetjet të drejtat e sh..
Qytetarët e Maqedonisë para shtetit janë “anëtarësuar” në BE
Rasti "Talevska", Gjykata shkelë parimin e proporcionalitetit
Ja çfarë transformimesh bën Shkenda Dubova (Foto)
shkendaa_1.jpg

Është ndër bukuroshet e estradës për të cilën flitet dhe komentohet gjithnjë me shumë pozitivitet. 

Është Shkenda Dubova, ku përveç suksesit në karrierë, ka treguar sukses edhe në biznes, madje në një fushë tejet të rëndësishme.

Me punën e saj, në qendër dobësimi, ka arritur që shumë femrave t'ua bëjë ëndrrën realitet. E këtë e tregojnë edhe postimet e saj në rrjetet sociale, duke u parë suksesi i shumë njerëzve të cilët kanë qenë në luftë me mbipeshën.

Bukuroshja është një shembull tipik se si duhet të menaxhohet biznesi i suksesshëm, e për këtë fakt, tregon edhe raporti kolegial në qendrën e saj, ku gjithçka është në nivel.

Andaj nëse doni që ëndrrën tuaj ta bëni realitet, mos e humbisni mundësinë.

 

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 20.10.2017, 12:19  | L.E. | 1,566 i lexuar

 

© ZHURNAL.mk

MË TË LEXUAR
Pas thashethemeve për vdekjen e Sylvester Stallone, reagon vëllai i tij
« ABUZIMI NË KULTURË S'KA FUND » Edhe komuna e Kërçovës ndan 240.000 mijë denarë shoqatës së famshme `Art` nga Tetova (DOKUMENT)
Kështu e quan Bebe Rexha grimerin e famshëm shqiptar
Publikoi foto nudo të 18 vjeçares, qytetarit nga Ohri i ngritet padi penale
« Analizë » Zaev dhe Gruevski nuk kanë fare dallim, e sidomos kur janë në pyetjet të drejtat e shqiptarëve
 

 


MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


Shkup, R. Maqedonisë
Fon: 02 3217 815
E-mail: info @ zhurnal.mk

maqedoniakosovashqiperiabotaekonomikronikasportkultureshowbizteknologji
© 2018 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.