Një “vagon” me lëndë të pazbërthyera gjyqësore, gjyqësori i korruptuar dhe i ndikuar ..
« Analistët »  Politika shqiptare të jetë më aktive në agjendën euro-atlantike
A po ushtron presion, "hakmarje" politike Azem Sadiki mbi mësimdhënësit në Komunën e ..
« Analistët » Mjerisht, Maqedonia nuk ka president i cili flet me kokën e vet
Panasonic ofron internet LTE në 180 shtete me shërbimin P.180
pana_1.jpg

Panasonic ditën e sotme prezantoi një shërbim të ri kontektiviteti për kompjuterat e punës të cilët janë ndërtuar për kushte të vështira.

Panasonic P.180 është një shërbim konektiviteti i cili ofron rrjet LTE për përdoruesit e Panasonic ToughBook dhe siguron akses në internet në 180 vende të botës.

Kostoja e shërbimit do të jetë lehtësisht e parashikueshme dhe nuk përmban tarifa roaming.

Për këtë kompania ka bashkëpunuar me Cubic Telecom i cili ka një platformë globale konektiviteti. Panasonic P.180 ka partneritet me 25 operatorë dhe 60 rrjete LTE.

Ky shërbim është i disponueshëm në thuajse çdo cep të globalit pa asnjë pengesë dhe është dizajnuar për fuqitë punëtore të madhësive të ndryshme.

Shërbimi funksion vetëm me kompjuterat Panasonic. Ai do të fillojë të ofrohet në tre mujorin e katërt të 2017-ës. /PCWorld Albanian

 

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 19.10.2017, 10:57  | L.E. | 459 i lexuar

 

© ZHURNAL.mk

MË TË LEXUAR
Zhvishet Zejnepi, zbulon komplet gjoksin dhe linjat trupore (Foto +18)
Pension edhe për ata që nuk kanë 15 vite “stazh”
Shkupjani kërcënon tetovaren, nëse nuk më dërgon foto e zhveshur të shkatërroj jetën!
Mbahuni vajza, "Murati" do ju çmend me këto fotografi
Javë mjaft e ftohtë, vikendi nën -11 gradë C
 

 


MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


Shkup, R. Maqedonisë
Fon: 02 3217 815
E-mail: info @ zhurnal.mk

maqedoniakosovashqiperiabotaekonomikronikasportkultureshowbizteknologji
© 2018 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.