Një “vagon” me lëndë të pazbërthyera gjyqësore, gjyqësori i korruptuar dhe i ndikuar ..
« Analistët »  Politika shqiptare të jetë më aktive në agjendën euro-atlantike
A po ushtron presion, "hakmarje" politike Azem Sadiki mbi mësimdhënësit në Komunën e ..
« Analistët » Mjerisht, Maqedonia nuk ka president i cili flet me kokën e vet
KSHZ-ja deri tani refuzoi gjashtë ankesa nga VMRO
133919006.jpg

Shkup, 19 tetor - Komisioni shtetëror i zgjedhjeve (KSHZ) deri tani refuzoi gjashtë ankesa të parashtruara nga VMRO-DPMNE-ja dhe koalicioni. Edhe tre ankesa filloi t'i shqyrtojë, por nuk kanë përfunduar. Pritet të arrijnë dëshmitarë dhe materiali zgjedhor.

"Tani po shqyrtohet edhe një, i dhjeti në këtë moment është në vijim. Mbeten edhe 32 ankesa, të cilat ende as që kanë filluar të shqyrtohen, informoi zëdhënësja e KSHZ-së", Ljupka Guguçevska.

Sipas saj, nga gjithsej 46 ankesa të parashtruara, VMRO-DPMNE-ja dhe koalicioni kanë tërhequr katër, tre para fillimit të seancës së KSHZ-së dhe një gjatë seancës.

 

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 19.10.2017, 22:02  | T.E. | 748 i lexuar

 

© ZHURNAL.mk

MË TË LEXUAR
Zhvishet Zejnepi, zbulon komplet gjoksin dhe linjat trupore (Foto +18)
Pension edhe për ata që nuk kanë 15 vite “stazh”
Shkupjani kërcënon tetovaren, nëse nuk më dërgon foto e zhveshur të shkatërroj jetën!
Mbahuni vajza, "Murati" do ju çmend me këto fotografi
Javë mjaft e ftohtë, vikendi nën -11 gradë C
 

 


MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


Shkup, R. Maqedonisë
Fon: 02 3217 815
E-mail: info @ zhurnal.mk

maqedoniakosovashqiperiabotaekonomikronikasportkultureshowbizteknologji
© 2018 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.