Gara e mahnitshme mes hipermakinave Aston Martin Vulcan dhe McLaren P1 GTR (Video)
auto
Gara e mahnitshme mes hipermakinave Aston Martin Vulcan dhe McLaren P1 GTR (Video)

Gara e mahnitshme mes hipermakinave Aston Martin Vulcan dhe McLaren P1 GTR (Video)

Hipermakinat britanike më të reja për momentin, modeli P1 GTR dhe Vulcan, janë bërë së bashku për një garë në pistë.

Këto vetura që së bashku kushtojnë disa miliona euro, janë krahasuar për shpejtësinë që kanë, por edhe mundësitë e shumta në manovrim.

Më poshtë mund të shihni detaje nga Aston Marin me 804 kuajfuqi, si dhe kundërshtarin nga McLaren që ka 986 kuajfuqi.

Megjithëse mes tyre ka një fitues, kush do që do të blinte një makinë të tillë, do të ishte fitues.

© ZHURNAL 19.10.2017, 10:04 | L.E. | 1,084 I LEXUAR
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."