Audi do t’i largojë gjatë kësaj jave, shtresat e kamuflazhit nga A7 i ri (Foto)
auto
Audi do t’i largojë gjatë kësaj jave, shtresat e kamuflazhit nga A7 i ri (Foto)

Audi do t’i largojë gjatë kësaj jave, shtresat e kamuflazhit nga A7 i ri (Foto)

Pasi prezantoi në fillim të muajit modelin A8, Audi është gati të tregojë se si duket edhe një model tjetër.

 

Ndryshimet që ka bërë në A7, do t’i shohim brenda kësaj jave, megjithëse deri më tani e kemi parë me shtresat për kamuflazh, transmeton Telegrafi.

E tëra që u bë e ditur zyrtarisht, është një siluetë që Audi e ka prezantuar një rrjetin social, si dhe shënimi se do të jetë nja makinë sportive.

Në anën tjetër, Audi A7 do të jetë rival me Porsche Panamera, BMW 6 Series Gran Coupe dhe Mercedes-Benz CLS. 

© ZHURNAL 19.10.2017, 12:16 | L.E. | 812 I LEXUAR
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."