« DEMANT » Manojllovski për Zhurnal: Jam i lumtur në partinë time, edhe më tej mbetem BDI
Ekspertët: Zaev përgatit terrenin për dështim eventual
« Ish presidenti i Këshillit Europian » Rompoj: Ballkani perëndimor rrezikohet nga lufta
Në korrik Maqedonia merrë ftesë, por nuk do të jetë anëtare e NATO-s?!
Ganiu i bindur se do të fitojë në rrethin e dytë
22641795_530752380590485_1393665964_o.jpg

Shkup, 18 tetor - Kandidati i BDI-së për Komunën e Çairit sot përmes një pres konference që e mbajti në Sheshin "Skenderbeu" publikisht falemnderoi gjithë ata që e kanë mbështetur gjatë raundit të parë zgjedhor, ku doli fitues kundër oponentëve të tij, me çka tani në raundit e dytë do të ndeshet me kandidatin e Besës, Zeqirija Ibrahimi. 

"Ju faleminderohem Formuit Rinor, Forumit të Gruas që ne bashkarishtë vizituam mbi 5 mijë familje dhe diskutuam tema të ndryshme, perspektiva, ideja të ndryshme që ne i gërshetuam në programën politike. Po ashtu pres që edhe me partnerët e koalicionit që gjithë këto projekte në program do ti realizojmë së bashku", thekson Ganiu.

Gjithashtu Ganiu potencoi  se është kandidat për kryetar komune për të gjithë bashkëqytetarët dhe do të viziton dhe bisedon me të gjithë.

 Poashtu theksoi se ne në rrethin e dytë do të dalim me fitore më bindëse dhe rezultati do të jetë më i madh.

 

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 18.10.2017, 13:30  | I.XH | 5,144 i lexuar

 

© ZHURNAL.mk

MË TË LEXUAR
« Qytetarët denoncojnë » SKANDAL: Bekteshi dhe Dehari të përfshirë në biznese e mallverzime edhe me Çavkovin e të birin e tij!
Dizhon, babai therrë me thikë të birin 16 vjeçar
Tragjedi në Tetovë, ndahet nga jeta i riu Fatos Islami
I riu godet për vdekje 53 vjeçarin nga fshati Bukoviq
DioGuardi: Kemi kthyer vëmendjen e Amerikës për shqiptarët në Maqedoni
 

 


MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


Shkup, R. Maqedonisë
Fon: 02 3217 815
E-mail: info @ zhurnal.mk

maqedoniakosovashqiperiabotaekonomikronikasportkultureshowbizteknologji
© 2018 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.