“Në luftën e Perëndimit me Rusinë, Ballkani do të jetë fushëbeteja”
« Rast social » Muamer Alili vuan nga epilepsia, tromboza e sëmundjet e zemrës, kërkon ndihmë
Revoltohet diaspora shqiptare, ministri Edmond Ademi kujdeset vetëm për diasporën maq..
Zoti Ahmeti, kërkuat emra, shkarko ministrin e ekonomisë Bekteshin, kërcënoi median d..
Në ora 14:00 ASH dhe BESA zyrtarizojnë koalicionin
22540113_10214299460901484_8376900668157683163_n.jpg

Shkup, 18 tetor - Sot edhe zyrtarisht Aleanca për Shqiptarët edhe Lëvizja Besa do të nënshkurajnë koalicionin për raundin e dytë zgjedhor, ku do të mbështeten në mënyrë reciproke, transmeton Zhurnal.

 Krerët e Alenacës për Shqiptarët dhe Lëvizjes Besa, gjegjësishtë Ziadin Sela e Bilall Kasami sot në ora 14.00 në Holiday Inn  në Shkup në  mënyrë solemne do ta oficializojnë këtë koalicion, që sipas tyre do ju sjell shumë sukses ku do të fitonin në komunat që do të konkurojnë në balotazh kundër kandidatëve të BDI-së

 

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 18.10.2017, 12:27  | I.XH | 2,033 i lexuar

 

© ZHURNAL.mk

MË TË LEXUAR
Në korrik Maqedonia merrë ftesë, por nuk do të jetë anëtare e NATO-s?!
Revoltohet diaspora shqiptare, ministri Edmond Ademi kujdeset vetëm për diasporën maqedonase
« Rast social » Muamer Alili vuan nga epilepsia, tromboza e sëmundjet e zemrës, kërkon ndihmë
“Në luftën e Perëndimit me Rusinë, Ballkani do të jetë fushëbeteja”
Ndahet nga jeta gazetarja e njohur nga Shkupi
 

 


MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


Shkup, R. Maqedonisë
Fon: 02 3217 815
E-mail: info @ zhurnal.mk

maqedoniakosovashqiperiabotaekonomikronikasportkultureshowbizteknologji
© 2018 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.