Koalicioni ASH-BESA, fillon zyrtarizmin nga Gostivari
maqedonia
Koalicioni ASH-BESA, fillon zyrtarizmin nga Gostivari

Koalicioni ASH-BESA, fillon zyrtarizmin nga Gostivari

Gostivar, 17 tetor - Sekretari gjeneral i ASH dhe kandidati për kreun e komunës së Gostivarit, Arben Taravari para pak minutash ka postuar një foto në të cilën shihet se si dy grupe nga ASH dhe Lëvizja Besa janë bërë bashkë, transmeton Zhurnal.mk

Me këtë, koalicioni ASH dhe Lëvizja Besa fillon nga Gostivari. "Aleanca dhe Besa së bashku në Gostivar. Na priftë e mbara!", kështu ka shkruar Taravari në mbishkrimin e vendosur tek fotoja e publikuar.

© ZHURNAL 17.10.2017, 23:43 | T.E.
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."