Një “vagon” me lëndë të pazbërthyera gjyqësore, gjyqësori i korruptuar dhe i ndikuar ..
« Analistët »  Politika shqiptare të jetë më aktive në agjendën euro-atlantike
A po ushtron presion, "hakmarje" politike Azem Sadiki mbi mësimdhënësit në Komunën e ..
« Analistët » Mjerisht, Maqedonia nuk ka president i cili flet me kokën e vet
Një këmbësor ka vdekur gjatë një aksidenti trafiku në rrugën Veles -Shtip
133905736_1.jpg

Shkup, 15 tetor - Në një aksident trafiku në rrugën magjistrale A-3 Veles-Shtip në udhëkryqin për fshatin Karatmanovë, dje rreth orës 23,:15 vdiq një këmbësor.

Siç informon MPB-ja, automjeti motorik "Pezho 406" me targa të Strumicës, i drejtuar nga O.M (33) nga Strumica ka përplasur këmbësorin T.J (57) nga fshati Mamutçevo i Velesit, ku i njëjti ka vdekur në vendin e ngjarjes, ndërsa shoferi nuk është ndalur por ka vazhduar drejtë Sektorit për Punë të Brendshme - Veles, ku e ka paraqitur rastin.

Ekspertizë ka kryer ekipi nga Stacioni Policor - Shën Nikollë, ndërsa me urdhër të prokurorit publik mbi trupin e të vdekurit do të bëhet autopsi. O.M është arrestuar në stacionin policor, ndërsa automjeti i tij gjendet në qarkun e Sektorit për Punë të Brendshme - Veles.

 

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 15.10.2017, 13:39  | T.E. | 611 i lexuar

 

© ZHURNAL.mk

MË TË LEXUAR
Zhvishet Zejnepi, zbulon komplet gjoksin dhe linjat trupore (Foto +18)
Pension edhe për ata që nuk kanë 15 vite “stazh”
Shkupjani kërcënon tetovaren, nëse nuk më dërgon foto e zhveshur të shkatërroj jetën!
Mbahuni vajza, "Murati" do ju çmend me këto fotografi
Javë mjaft e ftohtë, vikendi nën -11 gradë C
 

 


MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


Shkup, R. Maqedonisë
Fon: 02 3217 815
E-mail: info @ zhurnal.mk

maqedoniakosovashqiperiabotaekonomikronikasportkultureshowbizteknologji
© 2018 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.