« INSIDE » Ligj ka, shteti nuk e zbaton, si pasojë rritet numri i Recidivistëve
« Analizë » Davosi i Zvicrës, "arena" ku do të diskutohet edhe "fati" ekonomik e politik i Maqedo..
Gallup: Vetëm 45 % e qytetarëve të Maqedonisë kanë besim në politikat e presidentit T..
Më pak para për vajtje-ardhjet e deputetëve në Parlament
“Barcelona nuk është dorëzuar për Coutinhon”
thumb_3753_default_large-780x439.jpg

Eksperti i futbollit spanjoll, Guillem Balague, ka thënë se Barcelona nuk është dorëzuar për mesfushorin e Liverpoolit, Philippe Coutinhon.

Ditë më parë shefi i Barcës, Oscar Grau, ka thënë se nëse shtabi teknik e do Coutinhon dhe buxheti është në rregull, do të tentojnë ta blejnë që në janar.

Këto fjalë i ka përforcuar Balague që ka dhënë një intervistë për Sky Sports.

“Interesi i Barcelonës për Coutinhon nuk është larguar”.

“Oscar Grau ka thënë se nëse e duam Coutinho e marrim në janar. Ata munden ta bëjnë natyrisht”.

“Barcelona ka nevojë për dy lloje të lojtarëve. (Marco) Verrattin dhe Coutinhon, por nuk besoj që do të vijnë që në janar”, ka thënë Balague.

Barcelona kishte tentuar për këtë dyshe gjatë gjithë verës, por nuk kishte arritur të nënshkruante me ta.

Sidomos Coutinho ishte njëri prej objektivëve kryesor, por Liverpooli kishte kërkuar 200 milionë euro, shumë që Barcelona nuk ka pranuar ta paguajë në asnjë mënyrë.

 

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 12.10.2017, 09:25  | Xh.I. | 235 i lexuar

 

© ZHURNAL.mk

MË TË LEXUAR
31 vjeçarja nga Kërçova vdes gjatë lindjes në një spital privat
Nuhiu: Kundër atyre që nxisin urrejtje nacionale do të ketë masa adekuate
Vrasje e re sonte në Çair, ja në cilën lagje
Fjalët e para të Vuçiqit në Kosovë: Duam paqe me shqiptarët
Granit Shala i zbulon të dashurin Linda Morinës: Meret me politikë
 

 


MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


Shkup, R. Maqedonisë
Fon: 02 3217 815
E-mail: info @ zhurnal.mk

maqedoniakosovashqiperiabotaekonomikronikasportkultureshowbizteknologji
© 2018 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.