"Patrioti" Fatmir Dehari nga komuna e Kërçovës paratë e shqiptarëve i harxhon në Str..
"Patrioti" Muhamed Zekiri ka kohë për vendosjen e luleve në Qendrës Memoriale të KAÇK..
« Inside » Kosova e painteresuar, refuzimi i kërkesave për transfer të të burgosurve me prapavi ..
Institucionet përgënjeshtrojnë Valmir Azirin dhe Ministrinë e Kulturës
Ganiu do të hap Zyrë për promovimin e barazisë gjinore në Çair
1_207.jpg

Shkup, 12 tetor - Se Visar Ganiu është i përkushtuar ndaj të gjithë banorëve të Çairit, dëshmon edhe postimi i fundit i cili para pak minutash u publikua në faqen e tij zyrtare të fejsbukut, i cili ka të bërë publike hapjen e Zyrës për promovimin e barazisë gjinore në Komunën Çair, sapo të marrë mandatin e tij si Kryetar i Komunës Çair.

Kjo nuk ka ngelur edhe pa reagimin e menjëhershëm të femrave të cilat fuqishëm e mbështesin Barazinë gjinore, ku në faqen personale të fejsbukut, profesoresha Gjyle Çeliku e cila njihet në opinion si përkrahëse e pakompromistë në shërbim të trajtimit dhe përfaqësimit të duhur të femrave në secilin segment të shoqërisë.

Ja edhe postimi i plotë i profesoreshës Gjyle Çeliku:

Visar Ganiu e ka perkrahjen time publike!

Une vertete s’di cka te shtoj me shume sepse jam e emocionuar, te gjitha i ka thene ne faqen zyrtare Visari.

#RrethoVisarin

 

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 12.10.2017, 18:45  | D.J. | 882 i lexuar

 

© ZHURNAL.mk

MË TË LEXUAR
"Patrioti" Fatmir Dehari nga komuna e Kërçovës paratë e shqiptarëve i harxhon në Strumicë !
"Patrioti" Muhamed Zekiri ka kohë për vendosjen e luleve në Qendrës Memoriale të KAÇKM-së në Pelicë, por JO edhe për protestën që u mbajtë sot për rastet e montuara!
Sela i thotë Zaevit, gabim e ke
Këngëtarja tregon ‘zogun’ në tapetin e kuq (Foto)
Më joshëse nëna sesa e bija (FOTO)
 

 


MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


Shkup, R. Maqedonisë
Fon: 02 3217 815
E-mail: info @ zhurnal.mk

maqedoniakosovashqiperiabotaekonomikronikasportkultureshowbizteknologji
© 2018 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.